Telli 3 Katlı Cerrahi Yüz Maskesi

Telli 3 Katlı Cerrahi Yüz Maskesi

Telli 3 Katlı Cerrahi Yüz Maskesi.

Telli 3 Katlı Cerrahi Yüz Maskesi

Telli 3 katlı cerrahi yüz maskesi dünya çapında kullanılması zorundalığı taşıyan ve koronavirüs pandemisiyle mücadelede en etkili önlemlerden biri haline gelen medikal ürünler arasında.

Yakın geçmişte önce lösemi maskesi olarak sıklıkla adlandırılan ve parçacık yoluyla bulaşan virüslerden korunmayı elde edebildiğimiz maskeleri herkesin kullanması uzmanlar tarafından öneriliyor.


Telli 3 katlı cerrahi yüz maskesi
belirli kriterleri sağlamak zorundadır. Aksi takdirde koruyamaz, hatta bireyleri virüse karşı daha savunmasız bir konuma getirebilir.

Kumaş maske ve N95 maske gibi farklı maskelerlede korunma seçenekleri de mevcuttur ama standart olarak halkın kullanımı için en doğru olan 3 katlı cerrahi yüz maske seçeneğidir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz kulaktan bağlamalı telli 3 katlı cerrahi yüz maskesi özellikleri şunlardır:

  • Aerosollerden, spreylerden ve sıvılardan da koruyan çok ince patojenlere karşı %95 oranında filtrasyon sağlamaktadır.
  • Yüzü sıkıca saran lastikleri ve burun teli, hem koruma hem de konfor sağlar.
  • İçerisinde 50 adet maske bulunan paketlerimiz içerisinde, isteğe bağlı olarak birli, beşli ya da onlu ambalajlarla gönderim yapabilmekteyiz. Bu sayede 3 katlı cerrahi maske güvenle kullanılabilir.

3 Comments

Add a Comment
  1. Konu içerisinden bir alıntı: Telli 3 katlı cerrahi yüz maskesi belirli kriterleri sağlamak zorundadır. Aksi takdirde koruyamaz, hatta bireyleri virüse karşı daha savunmasız bir konuma getirebilir.

  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir