Telli Cerrahi Maske

Telli Cerrahi Maske

Telli Cerrahi Maske.

Telli 3 Katlı Cerrahi Maske

Son zamanlarda malum salgın nedeniyle herkes için Telli Cerrahi Maske kullanımı mecburiyeti hayatımızın bir parçası olmuştur.

Peki ya satın alacağınız Telli Cerrahi Maske hangi özelliklere sahip olmalı?

Özellikle Telli Cerrahi Maske imalatında kullanılan kumaşların standartlarını taşıması gerekir. Telli Cerrahi Maskelerde kullanılan kumaşlar 3 katlıdır . Bu kumaşlardan ilki spunbond ve diğeri ise %98,2 etkili olan bakteri filtrasyonu hususu ile olan Melt Blown nonwoven kumaştır.

Bahsedilen kumaşlar, avrupa standartları kalite belgelerinde tarifiyle edilen kumaşlardır ve bu yüzden Telli Cerrahi Maske, CE, ISO sertifikalı, Birinci Kalite, ÜTS kayıtlı ve Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

Telli Cerrahi Maskelerin imali sırasında ultrasonik yapıştırma özelliği kullanılmaktadır. Bu sayede Telli Cerrahi Maskeler el değmeden hijyenik ortamlarda üretilmektedir.

Telli Cerrahi Maske

Telli 3 Katlı Cerrahi Maske.

Çokça önemli olan noktalardan birisi de bazı Telli Cerrahi Maskelerdeki kullanım sırasında olabilen nefes almada yaşanan zorluğudur. Telli Cerrahi Maske standartlarına uyumlu olan kumaşlarla üretildiği için nefesinizi almayı zorlaştırmaz.

Telli Cerrahi Maskeler lateks ya da fiberglass gibi sağlığınza zarar verebilecek maddeler içermez.

Telli Cerrahi Maske ile ilgili soru ve talepleriniz için bize konu altından yorum yaparak ya da iletişim sayfamız üzerinden bize yazabilirsiniz.

3 Comments

Add a Comment
  1. Konu içerisinden bir alıntı: Bahsedilen kumaşlar, avrupa standartları kalite belgelerinde tarifiyle edilen kumaşlardır ve bu yüzden Telli Cerrahi Maske, CE, ISO sertifikalı, Birinci Kalite, ÜTS kayıtlı ve Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir